پیکاپ ویزای کانادا

 

پیکاپ پاسپورت

پروسه ی ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به شخص پیکاپ گفته می شود. پاسپورت ها را می توان از طریق نماینده به سفارت تحویل داد. از مزایای پیکاپ هزینه پایین آن نسبت به هزینه ی اقامت در کشور مقصد می باشد .

هنگامی که شخص اقدام به درخواست ویزا می کند دو حالت وجود دارد: موافقت ویزا یا عدم موافقت نسبت به این درخواست. در حالت اول، پس از اینکه ویزای فرد از سوی سفارت مورد قبول قرار می گیرد، باید پاسپورت به سفارت ارسال شود تا ویزا ضمیمه ی پاسپورت شود. به این مرحله ی اخیر، یعنی ضمیمه شدن ویزا به پاسپورت اصطاحاً پیکاپ (Pick Up) گفته می شود

 


 

پیکاپ پاسپورت کانادا در ترکیه

بعد از درخواست ویزای کانادا، سفارت جواب را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می کند. در صورت قبول شدن درخواست، متقاضی برای درخواست ویزا باید پرینت آن ایمیل را به همراه پاسپورت به سفارت کانادا  ببرد. در صورت تمایل انجام این کار به صورت غیرحضوری نیز امکان پذیر است. برای این کار متقاضی باید فرم وکالت را به همراه مدارک مذکور به نماینده خود بدهد. لازم به ذکر است که در صورت اقدام به پیکاپ ویزا به صورت غیرحضوری حتماً بایدپاسپورت افراد بالای 18 سال امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت تطبیق داشته باشد.

تابان پاسپورت شما را روزهای مشخص ارسال و پس از اتمام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را به شما تحویل میدهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما دو هفته طول خواهد کشید.

   مدارک لازم برای پیکاپ ویزاهای غیر مهاجرتی:

• پاسپورت به همراه امضای داخل آن

• پرینت ایمیل سفارت

• فرم وکالت به ضمیمه ی امضاوی که مطابق امضای پاسپورت باشد.

   مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی:

• پاسپورت ها با امضا

• پرینت ایمیل سفارت

• دو قطعه عکس 3.5* 4.5  با پشت زمینه سفید

• وارد نمودن قد و رنگ چشم تمام افراد متقاضی در صفحه ی آخر ایمیل

• امتضای متقاضی اصلی در صفحه ی آخر پرینت ایمیل

 

 

درباره ما

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی، عضو سازمانهای بین المللی یاتا- آستا و جاتا با دارا بودن 5 شعبه در تهران و همچنین سایر نقاط کشور و شعبات مختلف در خارج از کشور نظیر ترکیه، چین، مالزی، آسیای میانه و اروپا، با سابقه ارزشمند در راستای ایرانگردی و جهانگردی و با بهره گیری از کادری مجرب آمادگی خویش را جهت ارائه خدمات ذیل اعلام میدارد.

عضویت در خبرنامه

در خبرنامه تورهای ویژه و لحظه آخری عضو شوید
اطلاعات تماس شما فقط برای ارسال تورهای لحظه آخری و آفرهای مسافرتی استفاده می شود.
دفتر مرکزی

تهران ، سعادت آباد ، خیابان سرو غربی ، نرسیده به میدان کتاب ، پلاک 133 طبقه دوم


0214931
info@tabanagency.com